Strona główna » Polityka prywatności

Polityka prywatnościOchrona prywatności

Anonimowość:
1. Internauci korzystający z naszego serwisu pozostają anonimowi do chwili, kiedy sami nie zdecydują inaczej. 

Informacje zapisane w logach systemowych (np. adres IP) są przez nas wykorzystywane w celach technicznych oraz statystycznych ogólnego typu,
(tj. region, z którego łączy się z nami internauta).

Dane osobowe:
2. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane te, to w większości przypadków imię oraz adres e-mail. W przypadku wypełniania formularzy zamówień poprosimy o podanie pełnych danych osobowych:Dane osobowe podawane podczas rejestracji Klienta są wykorzystywane przez sklep internetowy, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z 2002 r. – tekst jednolity) i nie będą udostępniane innym podmiotom za wyjątkiem organów państwowych do tego uprawnionych. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep http://www.instalogrzewanie.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie https://www.e-politek.pl.pl oraz potwierdzenia objęcia transakcji Programem Ochrony Kupujących (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 )..
3. Wymagamy tylko tych danych, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły. 

Dane statystyczne:
4. Na podstawie uzyskanych informacji w szczególnych przypadkach sporządzane są zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne, ujawniane osobom trzecim. 
Obejmują one zwykle informacje o oglądalności serwisu. Zestawienia te nie zawierają jednak w żadnym wypadku danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników serwisu..
5.Dostęp stron lub osób trzecich do danych osobowych - Nie udostępniamy żadnych danych osobowych lub stronom trzecim.
6. Wyjątek stanowią organy państwowe do tego uprawnione.

Ochrona danych:

7. Informacje są przechowywane i przetwarzane przez Nas z zachowaniem środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.
8. Prawo do wglądu, edycji i usunięcia danych osobowych -Każdy klient ma prawo wglądu oraz modyfikacji własnych danych osobowych. Na życzenie klienta jego dane zostaną usunięte z bazy serwisu.

Subskrypcja bezpłatnych czasopism (Newsletter)

9. Ewentualne zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych czasopism wymaga podania w odpowiednim formularzu adresu e-mail.
Formularz subskrypcji zapewnia również możliwość rezygnacji z otrzymywania czasopisma w dowolnym momencie.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu